אימונים אישיים לספורטאים

שיטת  socr.co.il

אימון אישי בשיטת  socr.co.il  מתאים לכל שחקן כדורגל או כדורסל  אשר מעוניין לבצע את קפיצת הדרך המקצועית שלו.  לכל מתאמן נבנית תוכנית מותאמת אישית לאחר מבדק אישי שאנו מבצעים לשחקן שבו אנו מקבלים מידע על היכולת האתלטית שלו, היכולת הקוארדינאטיבית, יכולת החשיבה בתנועה, יכולת קבלת ההחלטות תוך כדי תנועה ויכולת הטכניקה עם הכדור . לאחר ניתוח המבדקים אנו בונים לו תוכנית אימון למשך 4-6 חודשים אשר לאחריה אנו מקיימים מבדקים נוספים לבדיקת קצב ההתקדמות .

 

מה מטרתנו ?

 אנו מגדלים שחקנים, אתלטים, חושבים ויצירתיים 

המטרה שלנו באימונים האישיים הינה לגדל ולפתח שחקנים חושבים, שחקנים אשר יחשבו רגע לפני הפעולה, שחקנים אשר מהירות תגובה שלהם תקטן, שחקנים אשר יהיו חזקים מנטלית לאחר נפילות שיחוו, שחקנים אשר יגיבו לאירועים בחלקיק השנייה לפני , השחקן היריב, שחקנים אתלטיים ויצירתיים .

Cubic Puzzle
 

כיצד אנו עושים זאת?

מהי שיטת העבודה שלנו? 

 
fitlight.jpg

אביזרים מתקדמים 

אנו מעבירים את האימונים עם האביזרים המתקמים בעולם  כגון מערכת ה FITLIGHT  אשר הינה המערכת המתקדמת בעולם לשיפור מהירות התגובה ומערכת לשיפור קבלת ההחלטות 

מערכת FITLIGHT

Soccer

אימונים מותאמים אישית לשחקן

כל שחקן שונה וצריך  אימון שונה 

אנו מאמינים שכל שחקן צריך אימון הממוקד ליכולתו האישית, מה שמתאים לשחקן א לא מתאים לשחקן ב ,  לאחר ביצוע המבדקים באימון הראשון אנו בונים תוכנית אישית המותאמת לשחקן למשך 4-5 החודשים  הבאים אך ורק על פי תוצאות המבדקים .בשיטה זו אנו מבטיחים לעצמנו ולשחקן שהאימון הוא ייחודי עבורו .

Cleats on Soccer Ball

ליווי מעבר לשעות האימון 

השחקן יישצפר בעיקר ממוסר העבודה שלו בשעות  בבית 

מחקרים הוכיחו כי שחקנים מצטיינים משתפרים בזכות שיעור הבית שהם מבצעים והאימון עצמו אינו מספיק להשתפרות המקסימלית האפשרית של השחקן . מסיבה זו אנו מלווים את השחקן גם בשעותיו בבית, מעניקים לו תוכנית אימונים בבית , עוקבים אחריו ומנתחים עימו את המשחקים בשבתות  במסגרת הקבוצתית . כל זאת על מנת לתת לו את הליווי המקסימלי לעזור לשחקן ולהשתפר .

Running Machine

צילום האימונים 

Service Subtitle

בחלק מהאימונים אנו מצלמים את השחקן ולאחר מכן מנתחים איתו את הפעולות שלו, כאשר השחקן רואה את עצמו ואנו מנתחים אותו ביחד , השחקן מבין וקל לו יותר לשפר את שפת הגוף שלו ולתקן את הליקויים שלו

Running Shoes

לעתים מבלבלים בין מהירות ובין ראיית-הנולד. כשאני מתחיל לרוץ לפני האחרים, נראה שאני מהיר יותר

יוהאן קרויף

המוטו שלנו  - גם להפוך את השחקנים שלנו למהירים יותר אבל גם לכחמים יותר .

 

צור קשר 

השאר את פרטייך ונציגינו ייצרו עימך קשר ב 48 השעות הקובות

0504039978 - טלפון

Thanks for submitting!